10 شرکت املاک و مستغلات در جهان ۲۰۱۹

خرید داخلی می تواند یک تلاش پیچیده, آیا شما یک خریدار در اوایل یا ماهر. خوشبختانه ، خرده فروشان املاک واقعی هستند که بیش از خوشحالم که بیشتر کار ما را به ما در سرمایه گذاری املاک و مستغلات ما کمک وجود دارد. با این حال ، در میان تمام شرکت هایی که برای شما عالی هستند ؟10 شرکت املاک و مستغلات در جهان ۲۰۱۹

1. JLL: در تاریخ 19 مارس ، JLL معرفی برنامه های خود را به جمع آوری HFF ، ارائه دهنده عمده ای از کسب و کار خدمات املاک و مستغلات ، با یکی از نقطه کانونی نوع در بازار پایتخت قابلیت. 2. CBRE: CBRE رهبر جهانی در خدمات املاک و مستغلات است. هر سال ما انبوه تکالیف سودآور را در صنایع مختلف گسترده ای انجام دادیم. 

3. Cushman و ویکفیلد: CUSHMAN & ویکفیلد دو سر پوش و انعطاف پذیر دفتر گزارش فضایی به بررسی مزایا ، خطرات و امکانات آینده در جهان از فضای دفتر bendy. سرمایه گذاران با نسبت فضای 15-30 ٪ از همکاران در یک ساختمان راحت هستند. 

4. Newmark Grubb نایت فرانک: Newmark نایت فرانک فراهم پلت فرم کاملا یکپارچه از ارائه به شرکت های چند ملیتی ضروری و معامله گران سازمانی در سراسر جهان ، به درستی به عنوان برای صاحبان املاک واقعی ، توسعه دهندگان و توسعه دهندگان در محلی ، سطح منطقه ای و در سراسر کشور.

5. ذغال سنگ بین المللی: شرکت های بین المللی ذغال سنگ (ذغال سنگ) بین المللی پیشرو در زمینه ارائه دهنده خدمات و سرمایه گذاری املاک و مستغلات است. با عملیات در ۶۸ کشور ، ما کارآفرینان ۱۴,۰۰۰ همکاری برای ارائه مشاوره حرفه ای و ارائه به حداکثر رساندن هزینه املاک برای دارندگان املاک و مستغلات ، صاحبان و سرمایه گذاران. 

6. مارکوس و Millichap می افتد: مارکوس و Milchap هستند بزرگترین تجاری شرکت املاک و مستغلات در سراسر کشور است که متخصص در ارائه بودجه املاک و مستغلات با دور ۲,۰۰۰ سرمایه گذاری… 

7. Eastdil امن: Eastdil امن برتر املاک و مستغلات شرکت سرمایه گذاری بانکی است. ما بسته را برای بیش از 1/2 قرن به رهبری ، تخصص ما در حق رای دادن است که از طریق سرمایه گذاران شخصی و موسسات به عنوان یک نیروی کلیدی در کسب و کار املاک و مستغلات و سرمایه گذاری به رسمیت شناخته شده ایجاد شده است. 

8. جهانی NAI: NAI جهانی پیشرو تجاری جهانی شرکت املاک واقعی است. دفتر جهانی NAI یک رئیس در بازارهای محلی خود است و کار جمعی برای عرضه گزینه های برجسته به مشتریان… 

9. HFF: همراه با 26 دفتر ، HFF ارائه دهنده پیشرو در بازار سرمایه ارائه معاملات در کسب و کار شرکت املاک و مستغلات ایالات متحده و غرب اروپا است. 

10. Svn: SVN در حال حاضر شناخته شده در سطح جهانی کسب و کار تولید کننده املاک و مستغلات است که با یک تخیلی به اشتراک گذاشته شده و عاقلتر از قیمت با مشتریان, همکاران و جوامع ما. هنگامی که شما انتخاب SVN, شما متخصصان SVN کل بسیج و همه از ما متکی در روابط به از طرف شما کار. Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!