بالا 10 ابر رایانه ارائه شرکت در ۲۰۱۹

همانطور که همه ما می دانیم ، امپدانس امروز ابر محاسبات در حال افزایش است ، روز به روز تقاضای محاسبات ابری در حال افزایش است ، هر روز امروز و یا سازمان با استفاده از تمام محاسبات ابری ، سپس شما می خواهید بدانید. رایانش ابری چیست ؟ اجازه بدهید به شما بگویم چند چیز به طوری که شما می توانید درک آنچه ابر است و پس از آن من به شما خواهد گفت که ابر رایانه چه اتفاقی می افتد هر زمان که شما نگه داشتن داده ها بر روی سرور و نگه داشتن داده ها بر روی سرور ، شما می خواهید به آن دسترسی داشته باشید از مکان های مختلف ، سپس ما آن را ابر می کنیم. ابرها نشان دهنده نمونه ما در اینجا. استفاده از چنین اطلاعاتی که می تواند بین المللی انجام شود چیست ؟ چه هستند مزایای این, اگر برخی از کاربران خود را در ایالات متحده از ایالات متحده هستند از روسیه, از روسیه, نشستن در خانه قادر خواهد بود برای دسترسی به داده های خود و استفاده از خدمات شما نشان داده اند برای افزایش شرکت شما و کسب و کار شما ، و همچنین ابر رایانه نیز فراهم می کند بسیاری از ویژگی های امنیتی به شما. امنیت ابری برای امنیت به خطر افتاده است.امروزه بسیاری از شرکت ها ارائه خدمات ابر به عنوان شما می دانید آمازون خدمات وب گوگل خدمات ابر سرعت تمام سرعت ارائه خدمات ابر ارائه شده شرکت است. جدای از این ، آی بی ام و غیره همچنین خدمات ابر خوب را فراهم می کند. Alibaba ابر. سرعت ابر بسیار خوب است که در زمان امروز ، اما من به شما صحبت بیشتر در مورد این در اینجا من ترجیح می دهم که آیا شما نیاز به محاسبات ابری یا نه در اینجا ، توسط محاسبات در اینجا ، شما همچنین باید درک کنند که اگر شما تعدادی از کاربران ، اما در آن صورت شما نیز پتانسیل را داشته باشد هفتم در تعداد کاربران بیش از ثانیه است اگر شما می توانید سرور خود را در آن صورت اداره کنید ، پس شما نیاز به یک ابر رایانه خوب دارید که به یک سرور ابر خوب نیاز دارید. این در این واقعیت کمک می کند که اگر بیشتر و بیشتر کاربران نیز به شما می آیند ، پس از آن شرکت شما با استفاده از شرکت به طوری که هر کاربر می تواند به درستی درخواست و آنها را بسیاری از بازخورد. این مهم است که چند بار شما نمی خواهید برای دسترسی به وب سایت شرکت شما و شما را وادار به ملاقات در هر زمان و یا دیگری به شما خواهد شد بسیاری از چیزها بگویید و یا شما گاهی اوقات پیدا کردن که اتصال شما می شود ، بنابراین من باید شما را به درخواست که شما با استفاده از بهترین خدمات محاسبات ابری s در ذهن داشته باشند.

در محاسبات ابری و در ابر خدمات من می خواهم به ذکر است برخی از محصول مهم است که ممکن است مفید باشد برای شرکت و یا سازمان مانند تجزیه و تحلیل تحلیلی است که واقعا بسیار بسیار مفید برای سازمان شما باید به تجزیه و تحلیل تمام اطلاعات خود را این خواهد شد کمک به شما برای درک چشم انداز و مشاهده از کاربران که کاربران می خواهند و قاره های مختلف شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن مفهوم کاربران و خود را مانند آنچه کاربران جستجو در مرورگر این انواع مختلف ابر جستجو آقای قدرت مدیریت کشش همچنین در زمینه تجزیه و تحلیل بسیار مهم است که شما باید درک کنید مشاهده دید ساعت تمام این چیزها به شما کمک می کند تا مفهوم تحلیلی سازمان کسب و کار خود را درک کنید.

و علاوه بر این نیز وجود دارد خدمات دیگر در زمینه محاسبات ابری و خدمات ابر مانند ادغام برنامه شما می خواهید برای ادغام به بیش از یک برنامه به طوری که کار شما کارآمد تر می شود این در انواع مختلف شما مفید خواهد بود خدمات مانند شما برای مدیریت خدمات اطلاع رسانی و خدمات به مشتریان علاوه بر دو روز شما همچنین ممکن است از خدمات AR و VR استفاده کنید این نیز به انواع مختلفی از احترام کمک می کند و من باید به ذکر برخی از چیزهایی که به شما کمک خواهد کرد که به درک importan م از محاسبات ابری مانند هزینه مدیریت زنجیره ای هزینه بلوک و مشتری تعامل بانک اطلاعات توسعهدهنده تور پایان کاربر محاسبات بازی تکنولوژی اینترنت از چیزهایی که ماشین مدیریت یادگیری پیمان خدمات رسانه ای مهاجرت و انتقال شبکه تلفن همراه و محتوا تحویل رباتیک امنیت شبکه های ماهواره ای هویت لوازم جانبی همه این چیزها به شما کمک خواهد کرد که مفهوم را به شیوه ای بسیار واضح درک کنید و اگر بتوانید مفهوم را در یک ادب به خوبی درک کنید ، قطعا شما قادر خواهید بود همه موارد را درک کنید مفاهیم محاسبات رفاه مختلف در ماهواره برای هویت امنیتی با کیفیت از گیاهان و ذخیره سازی داده ها نیز در زمینه رایانش ابری و خدمات ابر بسیار مهم است.

بالا 10 گروه محاسبات ابر در جهان در حال تغییر جهان از آمار و حق ورود به فن آوری دانش راه حل. پیشرو در سازمان های محاسبات ابری در جهان کمک های مختلف خدمات ابر برای دیدار با یکی از شرکت های نوع خواسته های کاملا تعداد کسب و کار شرکت های تجاری در بسیاری از صنایع. این سازمان های ابر با کیفیت بالا ، ساخته شده است در راه حل های نرم افزاری ، مانند ابزار در تقاضا ، ذخیره سازی پایگاه داده ، و مشابه آن منابع و در یک پلت فرم دیجیتال. اوج 10 آژانس های رایانش ابری در سراسر جهان به عنوان زیرساخت های عالی برای عرضه شهرت میزبانی روز مدرن به شرکت های اصلی مشاهده می شود. رایانش ابری ارائه می دهد یک سازمان برای گسترش احتمالات فنی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به جز بالا بردن محل بدن. بسیاری از آژانس های محاسبات ابری در جهان ارائه منابع فناوری اطلاعات مجازی مانند سیستم های مدیریت پایگاه داده ابر ، مکان ، ارزیابی آمار و ساختار به اشتراک گذاری اطلاعات برای جریان صوتی و تصویری.

بالا 10 ابر رایانه شرکت های خدمات در ۲۰۱۹

1. آمازون وب سرویس: خدمات وب آمازون قابل اعتماد ، مقیاس پذیر و پایین تر قیمت خدمات محاسبات ابری می دهد. رایگان برای پیوستن به شما برای آنچه که شما استفاده از پرداخت. 2. مایکروسافت لاورو: مایکروسافت لاورو یک پلت فرم رایانش ابری باز ، انعطاف پذیر و سازمانی است. برو سریع ، ذخیره بیشتر و فروشگاه های نقدی با IaaS +. سعی کنید آن را به صورت رایگان. 

3. اوراکل: اعتماد هر انتقال. مشتریان می خواهند انتقال های فوری ، بی دردسر و غیر قابل نفوذ جهانی را داشته باشند. عرب اردن بانک سرمایه گذاری می سازد استفاده از بلاکچین در ابر اوراکل… 

4. VmWare: ابرها محاسبات VMware ، از هسته اطلاعات به ابر به دستگاه های تلفن همراه ، کمک می کند تا مشتریان ما بیشتر چالاک ، پاسخگو و سودآور است. 

5. آی بی ام: برای بیش از یک قرن ، آی بی ام به موفقیت هر یک از خریداران و برای ایجاد پیشرفت برای جهان اختصاص داده شده است. 

6. Salesforce: به پلت فرم موفقیت مشتری Salesforce خوش آمدید. ما یک کارفرمای ابتکاری در پشت پلت فرم # 1 CRM در جهان ، که پرسنل کاملا می تواند حق ورود به… 

7. گوگل ابر: ساخت و ساز ، نوآوری و مقیاس با گوگل ابر پلت فرم همکاری و سازنده تر با G-suite. دیدن آنچه که با Google Cloud امکان پذیر است 

8. Citrix: citrix فراهم می کند انسان را با یک راه حل هدفمند است که یک راه بالاتر از کار از طریق ارائه برنامه های رویین تن و اطلاعات بر روی هر دستگاه ، جامعه و یا فضای کاری دیجیتال است.

9. Alibaba ابر: Alibaba ابر ابر affords مجموعه ای یکپارچه از کالاها و خدمات است که قابل اعتماد و امن ، که کمک به ایجاد زیرساخت های ابر ، مراکز چند داده… 

10. Sap: SAP تصدی برنامه نرم افزار دارای یک رهبر بازار ، کمک می کند که شرکت های تمام اندازه و عمل در بزرگ از همه صنایع: ۷۷ ٪ از درآمد ترانزیت جهان لمس سیستم درآمد SAP. Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!