بالا شرکت های دفتر مجازی و اتاق جلسات ارائه شرکت

دفتر مجازی یک راه حل یک مرحله ای است ، اگر شما به دنبال یک آدرس دفتر و اطلاعات تماس کسب و کار هستید ، اما نمی خواهید هزینه یک فضای اداری اختصاص داده شده را تحمل کنید. شرکت های ارائه دهنده فضای مجازی برای شما یک آدرس کسب و کار در یک مکان نخست در شهر ، یک شماره تلفن اختصاص داده شده ، یک منشی مجازی ، و یک دستیار دفتر ارائه می دهد.همانطور که همه ما می دانیم ، هر شرکت می خواهد برای تبدیل شدن به یک شرکت چند ملیتی در زمان امروز است. هر شرکت می خواهد از یک کشور به دیگری کار کند ، کسب و کار و کسب و کار خود را گسترش دهد ، اما آیا می دانید یک چیز است که کسب و کار برای بزرگتر شدن ، شما باید شعبه شرکت خود را در کشورهای مختلف ایجاد کنید که در آن کشور هیچ مشکلی ندارید نمره مشتری ، این است که باید انجام شود به طوری که هر کجا که شرکت شما در هر کشور عامل ، مردم در دفتر خود می تواند به دفتر خود آمده و به مشکلات خود را به طوری که شما می توانید آن را حل کند ، دفتر مجازی در این کمپین نقش مهمی دارد. همانطور که می شنوید ، دفتر فضای شرکت به سادگی به این معنی است که دفتر رسمی نیست ، اما کار می کند ، اما بسیاری از شرکت های بزرگ وجود دارد که شما می توانید دفتر شرکت خود را برای آدرس شرکت خود را برای آدرس شرکت خود را تماس بگیرید ، این فضای اداری به شما کمک می کند تا به نرم و صاف کردن فرآورده y ، و شما می دانید که اگر شما نیاز به هر نوع پشتیبانی که در آن اگر شما به دفتر خود را از مشتری می آیند ، در آن صورت شما همچنین می توانید با کمک این شرکت های دفتر مجازی مدیریت. شما همچنین باید منشی برای شرکت دریافت کنید. شماره تلفن شما نیاز به شماره تلفن نیز توسط این شرکت ها ارائه شده است. شما می توانید پیدا کردن هر چه شما نیاز به انجام یک شرکت واحد بین المللی با کمک شرکت فضای اداری.

بالا 10 دفتر مجازی شرکت های ارائه

1. Servcorp: Servcorp می دهد طیف گسترده ای از گزینه های منطقه دفتر برای کسب و کار. اطلاعات در مورد دفتر دیجیتال ما ، فضای محل کار ، اتاق مونتاژ و بیشتر!  

2. اپوس دفاتر مجازی: Opus دفاتر مجازی دارای بیش از ۶۵۰ مکان در این دوره از ایالات متحده است. ارائه پیشرو در صنعت فراهم می کند راه را برای بهبود موثر حرفه ای و کاهش سربار. $۹۹ در هر ماه علاوه بر هر چاپ کوچک, به شما می دهد منطقه ای که سازمانی خود را جدا از رقابت مجموعه. 

3. داوینچی مجازی: درباره داوینچی داوینچی راه حل های دفتر مجازی ارائه دهنده جهانی از آدرس های کسب و کار ، پاسخ زندگی می کنند ارائه و مناطق مونتاژ برای انسان مانند شما: کارشناسان که ارزو راه تعادل زندگی و تحرک به جز به خطر انداختن مالی موفقیت. 

4. Virual: دفتر مجازی یک راه حل کسب و کار در کل است. یکی از مهمترین آدرس های شرکت تجاری در دفاتر دیجیتال ، انواع گوشی های هوشمند محلی با یک منشی متعهد ، فضای کاری درخواستی و اضافی برای پاسخ دادن به تماس شما. 

5. نقطه عطفی: تاریخ و زمان آخرین در محرمانه بودن: محل ذاتی شخصی شما ، به خصوص در جلسات اتاق جلسه نوستالژی خود را ساخته شده و اتاق های مربیگری دستی به کتاب با استفاده از ساعت و یا با استفاده از روز. دفتر دیجیتال. یک راه مفید برای دریافت آدرس کسب و کار بریتانیا ، مدیریت ایمیل و ارائه تلفن… 

6. مدیر عامل شرکت: ما را به دست آوردن از اتصال بزرگ و تجربه ما به طوری که شما می توانید تاثیر در مجاورت محل هر و هر کلان شهر است قوانین بسیار خود را, راه زندگی و شیوه های کسب و کار. پیوستن به یکی از مکان های مدیر عامل مجموعه ، شما در زمینه های حق بیمه ما برای مدت زمان آسیا پشتیبانی می شود. 

7. IWG Plc: در ایجاد ۲۰۱۹ ، بیشتر از ۱۵,۰۰۰ معامله گران از بیش از ۸۰ کشور در مورد تغییر محل کار و کار bendy صحبت کردیم. مشاوره آنها مجبور به دادن یک تجارت برق مشخص شده به سمت کارگر است که آن را به شناسایی چه روز کار مشترک به نظر می رسد مانند می آید. 

8. دفاتر متفقین: متفقین راه حل های مجازی در محیط کار اجازه می دهد تا سرمایه گذاری خود را برای حفظ یک آدرس فیزیکی حرفه ای ، دیدار با مشتریان خود و اجازه دهید شرکت شما برای پاسخ به کسب و کار شما ، خط تلفن لذت بخش از کسب و کار شما. 

9. Clevver: با راه حل های مجازی در محل کار از Clevver ، جهان در نوک انگشتان شما است. مکان سازمانی تان را پیدا کنید ؛ ClevverMail مدیریت تمام آدرس های کسب و کار در سراسر جهان خود را در کف دست خود را. ClevverMail است یک شرکت تجاری مقابله با postbox دیجیتال در مناطق ۶۵ دور جهان وجود دارد. شرکت شما در حال حاضر در برخی از مرحله در جهان است و در یک موقعیت به… 

10. CityOffice: فضای اداری و ارائه دهندگان دفتر مجازی ارائه پاسخ تلفنی حرفه ای و ارزان ، آدرس کسب و کار ، حمل و نقل ایمیل و خدمات اتاق جلسه. Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!