بالا سایبر امنیت شرکت & راه حل های امنیتی سایبر

در مقاله امروز ، من در مورد مزایای شرکت شما صحبت خواهم کرد. بسیاری از شرکت های کوچک به صورت بسیاری از مشکلات زیادی ، بزرگترین دلیل این است که شرکت ها می توانند سایبر را از مراحل اولیه خود را درک نمی کند و یا او توجه زیادی به امنیت سایبر پرداخت هر زمان که ما در مورد اینترنت یا آنلاین صحبت کنید و یا اگر ما می خواهیم به نگه داشتن داده ها در ابر و به اشتراک گذاری آن. یکی دیگر از مسائل مهم ناشی میشود ، و آن را سایبر امنیت سایبر امنیتی است ، اگر شما باور دارید که آن را ساده برای امن سایبر ، که اطلاعات امنیتی شرکت شما ، که باید اطلاعات را ایمن نگه دارید ، این بدان معناست که چنین داده باید به بازار Jamar بروید. برای ایمن سازی آن ، شما باید امنیت سایبری را درک کنید. امروزه بسیاری از شرکت ها وجود دارد که امنیت سایبری محصولات زیادی دارد. ارائه خدمات. شرکت های مختلف می توانند حالت های مختلف از عمل داشته باشد. همه شرکت ها در امنیت سایبری همین کار را انجام می دهند و از مکان های مختلف امن است. بیش از یک نفر در یک زمان ما باید انجام دهیم که شما اطلاعات خود را به اطلاعات خود را ذخیره کرده اند ، که اطلاعات محرمانه خود را ، یعنی اینکه آیا شما امن یا نه ، اگر هنوز انجام نشده است اگر داده ها امن است و سپس شما با شرکت امنیتی سایبر تماس بگیرید به زودی به عنوان poss تفکیک. من به شما بگویم در مورد یک شرکت امنیتی سایبر است که ارائه خدمات خوب است. من هیچ پولی از این شرکت دریافت نکرده ام. من این شرکت را به شما توصیه می کنم. در بهترین کیفیت محصول شرکت و در بهترین دانش و تجربه خود من و در بهترین از آنچه که من پیدا کردم آنلاین این شرکت امنیتی سایبر را درک و اطلاعات خود را در اسرع وقت امن. این شرکت شما را به حرکت به جلو کمک خواهد کرد. بسیاری از شرکت ها امروز که آنها را به یک مسئله مهم در امنیت سایبر و امن داده های خود را به طور کامل وجود دارد. بنابراین من شما را به امن اطلاعات شما و درک واردات امنیت سایبر درخواست.شرکت های امنیتی سایبر: خدمات و مشاوره ، حفاظت از نقطه پایانی ، امنیت شبکه ، پیشگیری از دست دادن داده ها ، حفاظت از تهدید پیشرفته.

راه حل نسل بعدی برای ابر و پیش فرض که مانع از حملات مبتنی بر فایل از جمله ظروف باج می شود. تصدی تکنولوژی امنیتی و صحه ۹۹ ٪ حفظ مشتری در سراسر پایه مشتری پیچیده است. راه حل های امنیتی شبکه محافظت از شبکه را از نفوذ و دسترسی های غیر مجاز. بررسی نوآوری ها ، رویدادها و فعالیت های اتفاق می افتد در سراسر جهان این هفته است. محصولات یکپارچه ما ارائه حفاظت بی نظیر و بینش به منظور کاهش خطر و هزینه های پایین تر در سراسر سازمان خود را. جلوگیری از نشت اطلاعات ، سازمانی راه حل های پیشگیری از دست دادن داده ها اطمینان از اطلاعات حساس شبکه را ترک نمی کند.

تعاریف ویروس & به روز رسانی ها ، تهدیدات ، خطرات ، آسیب پذیری ، امنیت نقطه پایانی ، حفاظت از نقطه پایانی ، خانواده ، حفاظت از نقطه پایانی ، حفاظت از نقطه پایانی موبایل ، تشخیص نقطه پایانی و پاسخ (EDR) ، دفاع تهدید نقطه پایانی برای دایرکتوری فعال ، نقطه پایانی سوئیت های امنیتی ، خانواده IOT ، هیبرید ابر امنیت خانواده ، حفاظت از ذخیره سازی ، حفاظت از حجم کار ابر ، امنیت مرکز داده ، خانواده مدیریت نقطه پایانی ، مجموعه مدیریت مشتری ، مجموعه مدیریت سرور ، مجموعه دارایی مدیریت ، مجموعه راه حل شبح.

امنیت سایبری به بدنه فناوری ها ، فرآیندها و شیوه های طراحی شده برای محافظت از شبکه ها ، دستگاه ها ، برنامه ها و داده ها از حمله ، آسیب یا دسترسی غیرمجاز اشاره می کند.

در امنیت شبکه و امنیت سایبر شما باید در تمام چیزهای ناخواسته است که می آید در بازار مانند شما می دانید به عنوان افزار باج ، تروجان ها ، ویروس های تروجان واقعا بسیار بسیار خطرناک برای هر شرکت سازمان خود را به روز رسانی ، بنابراین شما باید بسیار فعال در تمام اتاق زیر شیروانی چون اگر هر شرکت و یا سازمان از این را رنج می برد آنها را از بسیاری از اختلال مبتلا به تمام اطلاعات خود را برای این ممکن است در راه های مختلف را تحت تاثیر قرار بنابراین شما باید در شبکه خدمات امنیتی استفاده می شود و همچنین شما مجبور به استفاده از ضد ویروس ها nd anti نرم افزار مخرب به شما کمک خواهد کرد که کامپیوتر خود را ذخیره کنید مجموعه ای از سازمان های بخش داده ها واقعیت نیست که برای هر سازمان دیگر بسیار مهم است شرکت انواع مختلفی از ابزار های امنیتی شبکه نیز موجود است شما باید استفاده کنید این چیزی است که شما قادر خواهید بود تا شرکت خود را در یک ادب به خوبی تامین کنید شما باید به روز شده و یک جنبه امنیتی ، بنابراین من می خواهم که شما باید برای ذخیره کردن رمز عبور خود را از حساب شما باید برای ذخیره کردن اطلاعات حساب خود را به شما برای ذخیره جزئیات کاربران را با شما را از کاربران شما همه چیز واقعا بسیار مهم در زمینه امنیت سایبر و یا امنیت شبکه است.

بالا 10 شرکت های امنیتی سایبر در ۲۰۱۹

1. سیمانتک: سیمانتک محصولات ایمنی و گزینه هایی را برای محافظت از سازمان های کوچک ، متوسط و سازمان از خطرات برتر ، نرم افزارهای مخرب و مختلف سایبر می دهد… 2. آی بی ام: هند–نقطه دسترسی برای کسب و کار ، ابر ، امنیت و ذخیره سازی اطلاعات راه حل! 

3. سیسکو: سیسکو رهبر جهان در آن و شبکه است. ما به شرکت های تمام اندازه ها کمک می کنیم تا به چگونگی اتصال ، برقراری ارتباط و همکاری انسان های خود اطلاع دهیم. 

4. مایکروسافت: ماموریت و هزینه ما در مایکروسافت است برای کمک به انسان ها و گروه های دور جهان به رسمیت شناختن پتانسیل کامل خود را. 

5. پالو آلتو شبکه: پالو آلتو شبکه اجازه خدمه خود را به توقف حمله سایبر موفق با یک رویکرد خودکار ، که ارائه ایمنی به طور منظم بیش از ابر ، شبکه… 

6. ترند میکرو: ترند میکرو شرکت رهبر جهانی در سوابق ایمنی و امنیت گزینه های سایبر برای کسب و کار است, مراکز ثبت, محیط های ابر, شبکه ها و نقاط توقف. 

7. نقطه بررسی: نقطه کنترل فراهم می کند یکپارچه عمومی V امنیت سایبر در بی نهایت شبکه معماری, ابر و محیط های تلفن همراه. 

8. Sophos: Sophos خانه حق بیمه تحویل های امنیتی پیشرفته, زمان واقعی حفاظت از آنتی ویروس از Ransomware, هک ضد افسردگی و بیشتر دریافت Sophos… 

9. BT: اقامت برای این لحظات است که دلالت پیشنهادات باور نکردنی برای پهن باند فیبر بسیار ریز ، بسته تلویزیون ، ورزش BT و BT از معاملات تلفن همراه. می توانید پیدا کردن اضافی در مورد محصولات ما… 

10. CyberArk نرم افزار: CyberArk تنها ایمنی نرم افزار برنامه سازمانی که بر روی ریخته گری کردن خطرات سایبر استفاده از امتیازات خودی برای حمله به قلب شرکت است. 

 Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!