تکنولوژی برتر پیشرو در جهان ۲۰۱۹

 1. هوش مصنوعی
 2. اینترنت اشیا (IOT)
 3. داده های بزرگ
 4. یادگیری ماشینی
 5. اتوماسیون فرآیند رباتیک یا RPA
 6. بلاکچین
 7. رایانش کوانتومی (سوپررایانش)
 8. واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR)
 9. رایانش ابری
 10. امنیت سایبری

  1. هوش مصنوعی: در زمان امروز ، تقاضا برای هوش مصنوعی در حال افزایش است ، دلیل اصلی این است که امروز هر شرکت و سازمان در تلاش برای به انجام رساندن کار خود را از طریق ماشین آلات ، این باعث می شود این شرکت سودآور است. به عنوان مثال ، قیمت ساخت یک تراشه تلفن همراه است ₹ ۱۰۰۰۰ اما اگر شما شروع به استفاده از استفاده از هوش مصنوعی و ربات ، سپس شما نیاز به خرید یک تراشه تلفن همراه از ۲۰۰ به ۵۰۰ در این راه ، می توان گفت که در این افزایش تقاضا ، هوش مصنوعی تبدیل به یک عامل مهم شده است ، و در سال های آینده ، یک سازمان یا سازمان شرکت وجود خواهد داشت ، لازم است برای همه به دولت است.
 2. اینترنت اشیا: آیا می دانید که دستگاه شما می تواند مواد غذایی خود را اگر شما به آن دستورالعمل ، در همان راه شما می توانید کلید ماشین خود را از تلفن همراه خود را متوقف کند. شما همچنین می توانید درب خانه خود را ، گاهی اوقات با شما نزدیک است. همچنین ممکن است زمانی که شما را فراموش کرده اند به تعطیل برق در حالی که بیرون رفتن از خانه بوده است. پس از این که شما را فراموش کرده ام به خاموش کردن برق و سپس شما می خواهید من به یاد داشته باشید که ممکن است شما را خاموش کردن قدرت از خانه خود را از تلفن همراه خود را. بله ، این همه امکان پذیر است. با کمک اینترنت از چیزها ، در زمان آینده ، همه چیز را از کامپیوتر اداره می شود و آن را از تلفن همراه خود را به کار گیرند و همه چیز اینترنت اگر شما علاقه مند در تمام این چیزها ، این امر می تواند بهترین راه اندازی برای اینترنت به توسعه همه این نوع از چیزها.
 3. داده های بزرگ: مدیریت داده ها در زمان امروز یک کار بزرگ بوده است ، بزرگترین دلیل این است که بسیاری از داده ها در حال آپلود در اینترنت در هر ثانیه ، مدیریت آن از امروز تبدیل شده است یک هنر بزرگ و برای این ، بیش از حد بسیاری از فن آوری در حال توسعه eloped به طوری که دستکاری داده های بزرگ است که برای انسان مفید است ، اگر شما علاقه مند در چنین زمین داده های بزرگ که پس از آن شما می توانید برخی از فن آوری های جدید پیدا کنید می توانید آن را مفید برای انسان ها این امر می تواند بهترین و بهتر برای شما خواهد شد.
 4. یادگیری ماشین: امروز ، ما در حال تلاش برای دادن اطلاعات ما را به ماشین ، است که ، ما در حال تلاش برای ایجاد یک مرد باهوش از نوع ما است و ربات ساخته شده توسط دستگاه. نه تنها این ، امروز ما در حال تلاش برای متناسب با دستورالعمل های خود را در ماشین ما و ما می خواهیم به ما گفت که ما باید همان ماشین و این است که یادگیری ماشین است که برای یک ماشین است که می تواند داده شود آموزش به یک ماشین و با توجه به رشته در p rogram.
 5. اتوماسیون فرآیند رباتیک یا RPA: کاری که باید انجام شود ، ما می توانیم این کار را به صورت خودکار انجام دهیم تا کار ما آسان شود. امروز ، یک کار بزرگ در دادگاه انجام شده است به طوری که آن را به راحتی می توانید تکمیل شود و همراه با آن ما نیز در تلاش برای به طور خودکار کار برادر در قانون است. اما در اینجا معنی ساده است که ما در حال تلاش برای ساده کردن کار ما با کمک روبات ها است. اگر هر گونه کار سنگین در نظر گرفته شده است, پس از آن خطر در انسان وجود دارد. هر نوع آسیب می تواند رخ دهد ، اما اگر ما کار سنگین توسط دستگاه ، ما قادر خواهد بود تا به راحتی انجام دهد.
 6. بلاکچین: امروز تقاضای خود را در حال افزایش است که بزرگترین دلیل برای آن است که آن را در یک زنجیره کار می کند مانند ما شادی بعدی پس از یک زنجیره, پس ما قادر نخواهد بود برای انجام هر کاری به آخرین زنجیره ای و حتی آن را ویرایش کنید. و این دلیل این است که چرا بسیاری از ارزها امروز نیز بر روی آن کار می کنند ، همانطور که باید بشنوید که تجارت بیت کوین bitcoin همچنین بر روی یک بلاکچین کار می کند یعنی یک برنامه مانند یک زمین زنجیره ای است که نمی تواند تغییر کند فقط حرکت آن شما هرگز نمی توانید پشت سر گذاشت.
 7. محاسبات کوانتومی (فوق العاده رایانه): کارهای زیادی برای انجام امروز وجود دارد ، که نیاز به مقدار زیادی از قدرت محاسباتی دارد ، اما ما قادر به انجام این کار قدرت محاسباتی نیستیم. این به این معنی است که ما به دنبال ایجاد یک کامپیوتر فوق العاده است ، اما تا به امروز ، به طور کامل می گویند که یک کامپیوتر فوق العاده خوب است.
 8. واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR): تقاضا برای واقعیت مجازی روز به روز در حال افزایش است ، دلیل اصلی این است که آن را بر روی یک مفهوم مجازی کار می کند که باعث می شود شما احساس کنید که شما آن را در یک راه واقعی می بینید. امروز استفاده از آن نیز تا حد زیادی افزایش یافته است. واقعیت مجازی رایگان است که برای عمل جراحی در این زمینه استفاده می شود به طوری که نسل های آینده که در حال رفتن به یاد بگیرند ، به عنوان یک واقعیت مجازی را ببینید. اگر یک انسان واقعی است ، پس از آن مضر خواهد بود ، اما آن را مضر خواهد بود ، اما اگر آن را بر روی چیزهای غیر زنده از همان واقعیت مجازی انجام می شود ، پس از آن که کودک به گونه ای است که او با کسی که در حال دستکاری در حالی که واقعی بود که همان نیست. تقاضا گندم نیز افزایش یافته است و واقعیت این است که به بازی یک واقعیت است که به پر کردن و تجربه در آن استفاده می شود. استفاده از واقعیت مجازی در پس از آمدن است رفتن به رشد بسیار.
 9. ابر رایانه: رایانش ابری شاخه مورد علاقه در زمان امروز است. دلیل اصلی این است که هر چیزی است که رفتن به آنلاین است رفتن به امروز آنلاین. این شرکت در حال آمدن است تا ببینید که داده های آن رابطه جنسی در هر مکان است. دولت بیش از حد خوب بوده است. که او باید تمام داده های خود را آنلاین به طوری که آن را آسان برای دسترسی و امن است ، و همچنین فرض کنیم که شما در حال تلاش برای ایجاد یک سرور که از آن میلیون ها نفر قادر به ساختن یک دوم اگر شما می توانید دسترسی و دسترسی به داده ها ، سپس آن را در محاسبات ابری با کمک از محاسبات ابر عبارت در زمینه امروز ، آن است که آیا یک زمینه تحقیقاتی که آیا آن دولت است ، پس از آن ابزار خود را در همه جا افزایش است. .
 10. امنیت سایبر: در تقاضا امروز ، امنیت سایبر کردم تا اهمیت خود را ، به عنوان فن آوری در حال افزایش است ، میل مردم نیز در حال حرکت به سمت فن آوری ، اما در این مسابقه ، برخی از حرکت خوب پیش رو. بنابراین چیزی که اشتباه می رود بیش از حد ، و این منطقه که ما در مورد هکر سفید و Shekhar سیاه و سفید ، و همچنین امروز ، زمانی که داده ها در حال رفتن آنلاین در هر زمان و پس از آن ، آن را نیز بسیار لازم برای امن جهان Iber ، برای این ، امنیت سایبر تا به اهمیت خود را به عنوان سام e فایل از دولت آنلاین ، که بدان معنی است که آن را بر روی سرور نگه داشته است ، اما اگر آن را به درستی امن نیست و سپس اشتباه این است که چرا فرد می تواند دست را امروز ، نقش های مهم برای ساخت سایبر امن امروز و ما در حال مطرح دولت….


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!