ایجاد و طراحی بازی 3D با دامنه آینده آن

روز به روز تقاضا از بازی 3D در حال افزایش است. محبوبیت اصلی از سن بازی 3D آن را جذب دانش آموزان و افراد جدید در این جهان است. این مقاله به منظور ایجاد بازی 3D است ، اگر شما می خواهید و یا اگر شما قصد دارید بازی 3D خود را ایجاد کنید ، این مقاله به شما برخی از مفاهیم بازی های 3D را می دهد.ساختار کلی بازی:اولین گام گرفتن بازی 3D این است که ساختار کلی بازی را ایجاد کنید که می خواهید طراحی کنید و همچنین مراحل کامل یک بازی را با مراحل آماده کنید و در کدام مسیر بازی خود را با توجه به تغییر بازی کنید از زمان و با توجه به تغییر وضعیت است که در پدر بازی توسط مردم است.

نمای جلویی/نمایش بالا/نمایش پایین/نمایش پشت بازی: بازی های خود را باید به طور کامل با توجه به نظر در تمام چشم انداز مانند تصویر باید متعادل در نمای جلویی و عقب مشاهده. و علاوه بر این تصویر خود را نیز باید متعادل از سمت و پایین مشاهده.

تنظیم دوربین: در 3D بازی مهم ترین چیز تنظیم دوربین است که در آن جهت می خواهید برای تنظیم دوربین به طوری که نگاه از بازی خود را چشمگیر و مردم مانند نگاه از بازی خود را به طوری که شما همیشه دوربین خود را در جهت مناسب تنظیم w با بزرگنمایی صحیح.

آینده دامنه: تقاضا برای 3D و VFX در بخش انیمیشن در حال رشد است در سرعت سریع.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!